Kariera

Aktualnie posiadamy wolne miejsca :
Młodszy Spedytor Międzynarodowy
Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora
  • 3-miesięczny program adaptacyjny Onboarding in Dako dla nowych pracowników i wsparcie Osobistego Opiekuna
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę oraz dodatkowe benefity

Opis stanowiska:

  • Praca pod nadzorem Spedytora Międzynarodowego
  • Organizacja transportów samochodowych
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Zaangażowanie, chęci do nauki, nastawienie na realizację celu
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
  • Mile widziana znajomość innego języka obcego

Spedytor międzynarodowy drogowy

Kierowca kat. B  , trasy UE

Kierowca C+E

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą , prosimy o przesłanie CV na adres : rekrutacja@dakolodz.pl